| Teardrop:] a întrebat:

Care este cel mai tare site pe care ati intrat?tongueinafara de acestawinking

8 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Bizzare site-ul ala e genial! Multumim ca ne-ai zis de el!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Da, am observat.laughinglaughinglaughing
In special faza cu instalatorul cu buchetul de flori(...) ''Te iubesc Rodica''(...)-''Ma cheama Adela''...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

www.viatadecacat.net
e un site asemanator cu asta..doar ca mai distractiv.nu e chiar asa serios:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@►♫glontz™☺◄ stiulaughing)oricum are mai multa vechime ca TPU.to
Ce imi place e ca iti permiti sa glumesti, sa faci misto fara sa sara lumea cu gura pe tine.