| anonim_4396 a întrebat:

Care e contul meu de utilizator blogger? Nu e adresa de mail, nu e ID`ul (de pana la @yahoo.com) si nu e nici numele de afisare. Am resetat parola de 10 ori, cand o introduc nu merge. Inseamna ca problemna e la user. Care, deci, contul meu de utilizator, daca nu e nici adresa, nici ID`ul, nici numele de afisare. Help!

1 răspuns:
| zahy a răspuns:

laughing) mai nu ai cont pe blog trebuie sa creiezi o nou cont laughing TPU.ro nu este aceeasi chesti cu blog'ul