| CoSmInEl500 a întrebat:

Care e diferența între un windows pe 32-bit și un windows pe 64-bit?
Care e mai bun: -windows 7 ultimate 34-bit?
-windows XP SP2 64-bit?
Eu prefer și sunt obișnuit cu windows 7

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Este o diferenta de viteza intre cele 2: transferul pe 32 de biti este mai incet decat pe 64 de biti. Daca stapanesti engleza, citeste aici http://en.wikipedia.org/wiki/32-bit

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Windows 7 ultimate 64-bit este MAXIM - are cea mai stabila platforma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa e Windows 7 Ultimate pe 64 biti merge foarte bine pe laptopul meu Lenovo U350 cu 4 Gb RAM si procesor Intel Core 2 Solo 1. 40 Ghz! L-am instalat de o ora si merge mai rapid decat Vista!