| AnemonaP a întrebat:

Care e faza aia cu :,, Sunt paralela azi". Ce inseamna? Nu radeti de mine ca nu stiu ce inseamna, Funda +vot

Răspuns Câştigător
| Danoninooo a răspuns:

Sunt paralelă azi
= Nu sunt în stare de nimic.
Sunt paralelă cu viaţa.
= Sunt pe lângă viaţă. thinking
Sper că te-am ajutat! Baftă!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înseamnă că nu știe despre ce este vorba, ce eveniment urmează să aibă loc, nu a învățat la școală și nu știe să răspundă la întrebările adresate, etc.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Adica ai o zi mai proasta, nu esti in stare de nimic.

| MysteriousOfficial a răspuns:

Probabil se refera la scoala, la vreo materie ceva. Insemnand ca nu stie nimic, ca nu a invatat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu când spun asta înseamnă că sunt aeriană,nu pricep nimic din ce mi se spune (sau dacă înţeleg ceva, înţeleg pe dos ), nu m-am pregătit pentru nimic, sunt neatentă şi tot aşa.