| Nextone a întrebat:

Ce inseamna troll day? Sper sa nu radeti de mine dar chiar nu stiu

1 răspuns:
| XKidutzaa a răspuns:

"Troll" este o eticheta folosita pentru a descrie oameni răi de pe Internet într-un mod părinţi şi mass-media vechi pot înţelege. Definiţia exactă a unui troll pe Internet a fost răsucite şi deformate de povestile de atenţie de azil în bloggosphere, dar se spune că un troll este cineva care creează o situaţie în scopul de a provoca un răspuns dorit.DEKI troll day inseamna ziua troll-ului.adica a omului acesta...atata stiu.wave...nu stiu daca stiu bine dar m-am documentat pe itnernet si tot asta scrie