| AryennSm a întrebat:

Care e faza cu "Asta inseamna sa fii mafiot"? Vad o gramada de poze pe Facebook, gen: Sa ai o Dacie cu volan pe partea dreapta, asta inseamna sa fii mafiot!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Faza aceasta a pornit de la Giovanni Becali, nu de la Bromania sau mai stiu eu ce. Uite filmarea: https://www.youtube.com/watch?v=uGWJJF-2v9U

9 răspunsuri:
| redrosegirl a răspuns:

O porcarie! Noul "trend " de pe facebook! Daca nu ma insel toata faza asta a pornit cand Bromania ( Matei Dima ) de pe youtube a facut un scurtmetraj despre aceasta vorba.

| Sellak a răspuns:

O porcarie laughing

| Vvistula a răspuns:

Prostii de prosti, stii ce inseamna sa fii mafiot? Sa le rupi dintii tuturor sa ai bani si sa faci ce vrei, eventual ca mafiot o sa sfarsesti intr-o puscarie pentru porcariile pentru care le-ai facut, deci cand vezi pe facebook chestii cu sa fii mafiot, poti sa ii injuri caci asta merita.

| ywar a răspuns:

Din pacate oamenii slabi de inger copiaza toate prostiile...

| Sociopat a răspuns:

Irelevant. Treci peste.

| danutzu96 a răspuns:

Giovanni Becali a spus porcaria asta intr-o emisiune si prostii au adoptat-o. Nu trebuie sa faci ca ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noua moda tampita. cum a fost si "selfie" si scosul limbii cand faci poze si alte chestii "inteligente" facute de oameni si mai "inteligenti".

| Alexandra4500 a răspuns:

Oare ce o sa mai apara dupa acest ''trend''? laughing

| cris19 a răspuns:

Cea mai mare porcarie... macar de ar scrie corect fiecare cand posteaza asa aberatie...