| Aly_9916 a întrebat:

Care e treaba cu pokemon platinum mie nu imi merge adica nu mi-l citeste programul sau daca mi-l citeste imi merge in reluare si eu zic ca nu e un joc asa avansat sa nu imi meraga nu?
ajutor dati un program sau spuneti ce sa fac plssss dau funda

4 răspunsuri:
| Aly_9916 explică:

E chestia ca stiti la No$gba sau al gba iti da 90% 100%... dar acum imi arat maxim 68% plssss

| xManiaC a răspuns:

Nici eu nu stiu pentru ca si eu vr sa aflubig grin

| xManiaC a răspuns:

Pai intri in options -> emulation setup si apoi dai click pe sageata in jos de la NDS cartridge backup media si dai pe FLASH 256KBytes eu asa l-am facut

| xManiaC a răspuns:

Deci intri in options apoi emulation setup -> NDS cartdrige backup media si dai pe FLASH 256KBytes.Succeswinking