| Alllllexandra a întrebat:

Care e treaba cu site-ul ala xbox? sau ce e?laughing este un site pe care iti faci cont platit si te joci jocuri sau?

3 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Nici eu nu stiu laughing da' mi place cum suna laughing

| Kyou a răspuns:

Nici eu nu sunt foarte sigura dar un coleg de al meu este cam obsedat de el. E destul de clar ca trebuie sa-ti faci cont dar nu trebuie platit, mai mult, ca la majoritatea jocurilor de acest gen, ai posibilitatea de a vorbi cu jucatori din intreba lume si, nu prea sunt sigura nici de asta, dar cred ca e un joc de lupta si strategie. Repet : nu sunt sigura!