| Diana_3108 a întrebat:

Care este actorul/actrita voastra preferata?big grin Fundaa

Răspuns Câştigător
| MaryLoveAnime a răspuns:

Johnny Depp.Imi place cum interpreteaza,imi place ca este creativ si are ceva special care "te atrage". Desi nu cred ca o sa ajung asa departe, vreau sa-l cunosc si sa colaboram pentru un film.(visez ca am tot dreptul, stiu ca nu se va intampla dar eu sper)

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nina Dobrev love struck si actor hmm thinking cred ca Ian Somerhalder. Ai tai?happy

| Saya555 a răspuns:

Lee Jun Ki. e coreean e foarte dragut:X

| julia221 a răspuns:

Ellen Page. Stiu, nu a auzit multa lume de ea si nici nu e prea celebra de altfel.Dar o admir pentru caracterul si talentul ei! Plus de asta, imi plac toate filmele cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Sunt actorul vietii mele..." big grin

| Adytzzu17 a răspuns:

John Cena :p