| miana03 a întrebat:

Care e actorul/actrita voastra preferata?

30 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Jim Carrey, Matt Damon și puțin, Adam Sandler.

Numai bine.

| pwp a răspuns:

Johny Deep, Bradd Pit, Keyra Knightley

| mona a răspuns:

Andy Garcia

| Holocaust a răspuns:

Afirm cu un zambet idiot pe fata ca de mai bine de 10 ani de zile, actorul meu preferat a ramas Jim Carrey.
...si ar mai merge pe locul 2 si Johnny Depp.

| Iama a răspuns:

Sunt extrem de multi actori talentati si frumosi si e greu de ales:*

| Demise a răspuns:

Leonardo DiCaprio, Taylor Momsen, Jake Gyllenhaal şi mulţi alţii. Actriţa preferată din România este Diana Dumitrescu.

| Timeea2001 a răspuns:

Angelina jolie

| Brâncuşi a răspuns:

Sunt multe vedete pe această lume, nu pot spune că n-am niciuna dar sincer pe moment nu-mi vin idei. O să mă gândesc şi-ţi răspund dacă eşti curioasă.
O seară frumoasă!

| HighByTheBeach a răspuns:

Jim Carrey

| M25M a răspuns:

Robert de Niro
Michelle Pfeiffer

| KristalPop a răspuns:

Danny Trejo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actori preferati inca nu am, dar imi plac Bruce Willis, Johnny Depp, Charlize Theron si Drew Barrymore; o sa vad Joseph Gordon-Hewitt cum este in alte filme.

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

Levitt e Hollywood's new golden boy, iti spun...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

Aaaaaaaaa, vai! Cum am putut sa uit de idolul meu, Sacha Baron Cohen.
Ai vazut Looper? Daca nu sau nu o sa te uiti, atunci te voi renega.

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am mers la Looper, eram prea ocupata sa vizionez Twilight pe vremea aia rolling on the floor.
O sa ma uit cand apare varianta dvd, ar fi singura restanta din filmografia tipului pana acum...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

Aici l-am vazut eu, e destul de buna calitatea.
Il pun aici, poate mai vrea altcineva sa-l cunoasca pe viitorul meu masseur.
http://www.movie2k.to/Looper-watch-movie-2101190.html

| pwp a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti recomand ''The dictator''

| anonim_4396 a răspuns (pentru pwp):

De ce crezi ca e actorul meu preferat? Pentru ca e sarit de pe fix. Am vazut si Ali G si Bruno. Imi mai place Mike Myers (vocea lui Shrek), vezi The Love Guru.

| FastAndFurious a răspuns (pentru Diabolique):

William Holden, Robert Redford, Ben Affleck. Alti golden boys?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din strainatate chiar nu am unul, imi place de Devon Bostick dar in rest nimic.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Andy Whitfield.

| Indestructible a răspuns:

Actori preferați: Bruce Willis și Will Smith.

| slowswag a răspuns:

Brad Pitt

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Sara Khan!
A ta?
Pa`pa!

| Lysander a răspuns:

Jim Carrey

| OliverArrow a răspuns:

Johnny Depp meryl Streep

| Mademoiselle18 a răspuns:

Ian Somerhalder love struck si actrita..nu stiu exact..imi plac Candice Accola, Ashley Benson, Hilarry Duff, Phoebe Tonkin..etc etc laughing

| Euuu99 a răspuns:

Kate Winslet si Leonardo DiCaprio.

| miana03 explică:

Actorul meu preferat e Colin Ford si imi place si de Elle Fenning si pe locul trei e Dakota Fenning.