| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Care este actorul vostru preferat?
Dar actrita?
De ce va plac ei?
Raspundeti cat mai repede
Cel mai frumos raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
| valeriaJB a răspuns:

Salut! mie imi place de cintareata si acrita DEMI LOVATO! de ce? deoarece este minunata ea nu este! ea nu este o persoana care sa faca orice doar sa fie in centrul atentiei pentru ia easte important prietenia, familia s.m.a.IMI place acele cuvinte care le-a spus despre silueta :oricine cu greutatea sa si nu trebuie sa criticam pe nimeni: asta imi place foarte mult la ea ca este ea insusi mereu si oriunde! ea este o persoana super cind vorbesti pe twitter sau skype ea isi iubeste fanii...s.m.a.

1 răspuns:
| MaryaSiAtÂt explică:

Da si mie imi place mult de Demi pentru ca e o persoana minunata.