| Kisie a întrebat:

Care este bautura voastra preferata?

8 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Apa.Apa,dăruită de Dumnezeu, de natură.Nu sucuri cu coloranţi, nu cafea, nu băuturi alcoolice.Apa, fără de care nicio vieţuitoare nu poate trăi pe Pământ.

| beckham1 a răspuns:

Limonada sau cockteil-uri nu foarte dulci big grin

| Lvrkiosif a răspuns:

Spirt Mona

| AndiNyctophilia a răspuns:

Vinul roșu.

| strawbbery98 a răspuns:

Fanta de strguri sprite si ciocolata calda siiiii jacobs cool break.

| Brâncuşi a răspuns:

Esti curios? Pai a mea este Ouzo, daca nu stii ce este este o bautura renumita din grecia si mai imi place JBhappy Cam atat restul is usoarebig grin.

| TatianaCecilia a răspuns:

Din categoria non-alcolice imi place mult Schweppes mandarin.iar in categoria alcolice imi place tequila.

| Rebecaaaa a răspuns:

Absintul si vinul rosu.