| PepsiMaxDeMere a întrebat:

Care este bautura voastra preferata si cat de multa consumati?

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Bautura mea preferata e PinaColada, am baut o singura data da a fost suficient. Din pacate nu prea am ocazia ca nu merg in cluburi sau baruri.

Daca e vorba de ceva mai obisnuit, atunci imi place sampania, neavand ocazia sa gust ceva foarte scump imi place Cinzano si apoi Deinhardt, prima avand dezavantajul ca vine doar in varianta demidulce.

Bautura preferata daca e sa vb de sucuri e Tymbark Cool piersica si Schweppes mandarina

Si in rest imi place vinul de casa si berea Becks.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coca Cola. Am înlocuit apa cu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa, zilnic

| AdrianaBacescu a răspuns:

Apa minerala

| Ammizzu a răspuns:

Burn. In fiecare zi.

| Allєє a răspuns:

1.Vodka.
2. Nu ştiu.

| lary12 a răspuns:

Mie imi place Monster. Depinde, de obicei beau o sticla pe zi, dar mai sunt si zile cand beau mai mult.