| emma_7432 a întrebat:

Care este cantaretul/cantareata sau trupa vostru/voastra preferata? :p:pfundooilove struck:*

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Buna :*!
Preferatele mele sunt Demi Lovato,Avril Lavigne, Selena Gomez, Trupele lor!:*
Ele sunt Idolurile mele!
Funda big grin?

11 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Trupa: My chemical romance
Cantaret: Adam Lambert
Cantareata: Pink

| SamSon a răspuns:

Imi place Cedry2k, Parazitii, Verbal, 2pac, Snoop Dogg, 50 cent, Sisu, Bitza si cam atat happy

| Mayar a răspuns:

Benny Benassi :X:X Il ador!
Si Evanescence, apoi Adele pentru ca are o voce minunata.

| GwenS a răspuns:

Phay idolul meu este Avril Lavigne.insa mai am si alti cantareti pref...adica trupe:Green Day,Evanescense; D=out, An Cafe, Porcelain Black :Xbig grin

| Element25 a răspuns:

Andy Sixx(BVB)...Dar imi plac enorm de mult si Dot Dot Curve,Brokencyde,JJ Demon,Guess Who, Spike, Parazitii, Asking Alexandria, Bring me the horizon:*...si kpop (GD, Key, 2ne1, bb,si Shinee)

| Laminin a răspuns:

Hillsong, Pocket full of rocks, Josh wilson, Britt Nicole, Lene Marlin. happy Nu le am cu Hannah Munteanu.

| Lavii_3618 a răspuns:

Pitbull :X

| SkyFly a răspuns:

Salut! Cantaret: Vescan, Cantareata: Alexandra Ungureanu, Trupa: Proconsul, e cam greu sa fac asa o selectie dar sa zicem ca sunt undeva sus in topul meu.
O zi frumoasa! happy

| JasonMcCann a răspuns:

Selena Gomez. Funda?

| ally21allycb a răspuns:

Trupe:system of a down si three days grece cantaret: 50 cent, rihanna, amy winehouse si eminem

| AndyCrimson a răspuns:

Pink, Eminem, Randi, Shakira:X, Three Days Grace, Evanescence, Green Day, Bad Meets Evil, J Lo, Celine Dion, Pitbull, Andra, Ikimono Gakari( e o trupa japonezabig grin)