| DiaElla24 a întrebat:

Care este cantaretul/cantareata vostru/voastra preferat/preferata? De ce?

7 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Cântăreţul meu preferat este Alexander Rybac.
Îmi place fiindcă are o voce deosebită şi ador dansul lui de scenă, de asemenea şi genul de muzică.

| xDヅ a răspuns:

Taylor Swift pentru ca imi place rafinamentul ei. Imi place cum canta, are voce si un gust exceptional cand vine vorba de muzica.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britney Spears

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Adele deoarece în ciuda faptului că e grasă azi când eram în mașină melodia ei Someone Like You era pe 3 posturi de radio și îmi place și de Sorina Cătălina Mihalache,protagonista Sarrei în serialul Pariu cuViața,este frumoasă,nu se îmbracă sofisticat, îi place cea ce face, are voce foarte frumoasă și mai rar întâlnită.

| DiaElla24 explică (pentru anonim_4396):

Imi place si adele foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beyonce,are o voce deosebita