| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Care este categoria voastra preferata si de ce?
Care este sportul vostru preferat?
Care este cel mai placut moment al zilei?

Intrebare pusa din plictisealasad

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Categoria mea? Poate vrei sa zici pe TPU, Dragoste si Sex. Apar subiecte interesante si amuzante cateodata. Sportul favorit e formula 1 si cel mai placut moment al zilei e atunci cand e noapte asa si timpul e mai racoros (deja la mine sunt 27 de grade ziua si de aia prefer mai mult noaptea) nu ma aflu in tara.

| PinkkRosee a răspuns:

Imi place categoria Adolescenti deoarece imi place sa ii ajut pe ceilalti adolescenti(sa raspund la intrebarile lor).
Sportul meu preferat este gimnastica(nu e chiar un sport,dar i like this).
Si cel mai placut moment al zilei este, dupa parerea mea, seara.

| dulcikaa a răspuns:

Trivia/amuzante
basket
amiaza

| Alexa_3837 a răspuns:

Cel mai frumos moment este seara, sport patinaj, gimnastica ritmica, adolescenti.

| Rocksy a răspuns:

JocuriPC/online,karate handbal si...noaptea:devil)