| Rhea44 a întrebat:

Care e sportul vostru preferat, sau aveți măcar unul? Dacă da care e echipa voastră preferata? Sau jucător?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Care e sportul vostru preferat, sau aveți măcar unul?
Ce sport practic? cam nimc,din pacate,imi place culturismul mult,dupa ce slabesc,acum nu pot, cat despre sportul preferat la care ma uit este fotbalul, practicam asta cand eram la scoala, nu am o echipa preferata sau jucator, dar in finala voi tine cu liverpool, mi se pare ca trebuie iubit fotbalul nu o echipa, iubesc diversitatea Mancy

| Drimmero a răspuns:

Fotbalul.

Arsenal e echipa mea de suflet, intotdeauna o sa fie!

Jucatorul preferat...pot sa zic Cristiano Ronaldo la ora actuala, cel mai bun fotbalist all time!

| SilentRain a răspuns:

Baschetul și patinajul artistic

| Sn4k3 a răspuns:

Fotball: Barcelona - Messi
MMA: UFC - Anderson Silva/Jon Jones

| Rhea44 explică (pentru Sn4k3):

A pierdut cu Liverpool 4-0?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Rhea44):

Da, au jucat ca ultimii oameni laughing

| Plato a răspuns:

Fotbalul
Din România tin cu CFR Cluj, iar din străinătate cu Chelsea.
Jucatorul preferat, desigur, fabulosul Eden Hazard.

| Drimmero a răspuns (pentru Plato):

Hai cu finala de la Baku intre cele 2!
Sansele vor fi 50-50 intr-o eventuala finala de acest fel.

Cat despre Hazard...si-a cam batut joc de Chelsea dorindu-si plecarea la Real de cativa ani.

| Plato a răspuns (pentru Drimmero):

Sa speram ca asa va fi, azi e zi mare. Poate binevoieste Sarri sa joace si cu Eden, ca are ceva fetish-uri cu el pe banca sau nu-mi pot explica de ce nu joaca in semifinale de UEL.

Pentru mine, G.O.A.T. e Cruyff, fara indoiala.

| Drimmero a răspuns (pentru Plato):

Vorbim de ere diferite, pe atunci fotbalul era cu totul altceva, mai slab competitiv.Nu-si au rost comparatiile.

| Endoryus a răspuns:

Parkour

| Rhea44 explică (pentru Endoryus):

In pat cu gagica? Sau in general? laughing)

| Cavani1999 a răspuns:

Fotbalul e sportul meu preferat, echipe preferate am mai multe nu doar una, în gereral echipele care joaca bine si au jucatori de valoare gen PSG, LIVERPOOL, FRANKFURT iar jucătorul preferat e Jovic de la Frankfurt.