| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai ciudata intrebare pe care v-at pus-o vreodata?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce te uiti la cer?thinking
Si eu in gand:Chiar, de ce?thinking

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. "Mâncăm ca să trăim, sau trăim ca să mâncăm?" laughing
R:Mâncăm ca să trăim, normal. O seară plăcută happy!

pa, pa.

| CybeRAthlete a răspuns:

Cele mai multe ti le pui pe verde, dar nu le retii laughing

nu stiu... daca am unul si care imi este scopul in viata...
bafta

| AnonimA a răspuns:

Pentru ce exist?

| Imonettex a răspuns:

De ce ma cheama asa cum ma cheama...sau de ce m-am nascut in lumea asta...sau de ce sunt asa desteapta big grin laughing, sau de ce imi pun intrebari de genu' asta, stii tu big grin

| TheCritic a răspuns:

Sincer:Care este scopul meu aici pe pamant? si inca nu am gasit raspuns...mai caut

| PandaisHere a răspuns:

Sunt mai multe:
cum am luat fiinta? (in univers nu in urma procesului de fecundatie al parintilor etc.)
de ce sunt pe pamant?
ce ce am prietenii pe care ii am?
de ce am parintii pe care ii am?
dc totul se intampla spontan?( nu ca nu mi-am place dar sunt unele momente cand...)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si raspunsul intrebarii...Care v-ati pus-o...