| Bubu a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire a voastra?happy

Răspuns Câştigător
| flory_5471 a răspuns:

Ah! sunt prea multe. Dar imi aduc aminte cu o deosebita placere de o seara in care veneam din parc. Incepuse sa ploua foarte tare si m-am oprit in fata unui hotel, asteptand sa sa mai opreasca ploaia. Se adunase mai multa lume acolo, toti erau nervosi din cauza ploii, injurau etc. La un moment dat se apropie de hotel o femeie cu un baiat de 14, 15 ani care era orb. Baiatul intinde mana de pe scarile hotelului in ploaie, si in momentul ala fata i se lumineaza...zambeste de parca l-ar fi atins pe D-zeu. Atunci mi-am dat seama ca desi avem posibilitatea sa ne bucuram de anumite lucruri, nu o facem. Asta e una din cele mai frumoase amintiri ale mele.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cea legata de un glas din copilarie si de niste mani atat de albe si de fine care ma tineau mereu in bratesad

| Gigiku a răspuns:

Am prea multe amintiri frumoase. N-as avea destule caractere disponibile big grin

| 009 a răspuns:

Prima data cand m-am indragostitsadacum il urasc din tot sufletul meu pe baiatul alalaughing

| NuAmHabar a răspuns:

Cand am fost acum 2 ani intr-o tabara. Ce peisaje. A fost superbwinking

| SheCanFlyy a răspuns:

Cea de anul trecut, cand tatal meu mi-a facut o surpriza enorma, am fost in vacanta in Ny. A fost cea mai frumoasa amintire a mea, pe care o voi tine minte mereu. A ta care a fost

| Denisa a răspuns:

Cand m-am suparat pe fostul meu prieten si am mers in club. Am baut o bere si m-am urcat cu o colega si am dansat pe scena. Am dansat cu atata patos cu acea fata incat am primit de la organizatori o sampanie. Cand m-am dat jos de pe scena baietii roiau in jurul meu si imi cereau numarul de telefon. A fost prima data cand m-am "dezcatusat" si nu m-am mai gandit la ce zice lumea. Am renuntat la timiditate si m-am distrat!

| Fetita a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire a mea... zilele in care stateam cu bunicul meu(acum e mort)... Imi cumpara absolut ce voiam eu mergea cu mine peste tot si ii eram asa de dragacrying Mi-e dor tare de el. Insa am mai avut si altele ca de ex primul sarut cu prietenul actual (a fost superb iar atmosfera a fost foarte romantica). Doamne ce mai zile. Am o groaza de amintiri foarte frumoase insa ar dura prea mult sa le povestesc. Dar a ta care a fost?

Răspuns utilizator avertizat
| Bubu explică:

A mea... day dreaming ehh nu pot sa zic blushing

| Adyr0 a răspuns:

Petrecerea de la finalul gradinitiei si cea de la finalul primei clase. N-aveam niciun stres, nu stiam cum eram imbracat, la fete nu-mi satea gandul ca nu stiam c-o sa am nevoie de ele mai incolo laughing, mancam prajituri si alergam ca disperatul pe acolo laughing.

| elenutzaa a răspuns:

Cand ti-am facut ciorba la 12 noaptea si mergeam ca ea pe stradalaughing...si ne chinuiam ca telefonul sa luam din gradina cevalaughing...si mai multe da mi-e lene sa le insirsmugsmug:phbbbbttonguetongue