| Infernia a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire de-a voastra din copilarie? ce o face atat de speciala?

3 răspunsuri:
| INeverStopLoving a răspuns:

Cea mai speciala amintire din viata mea este momentul cand am avut primul iubit. Si stii de ce? Nu din cauza varstei, ci din cauza faptului ca eram un copil inocent si fara griji. Atunci am avut parte de primul meu sarut realhee hee. De fiecare data cand imi amintesc de momentul asta, ma cuprinde dorinta de retraire a acelui moment. Nu stiu, e intr-adevar special mai ales ca asta s-a intamplat de revel, iarna la munte, la inaltime, cu un peisaj absolut superb si inconjurata numai de cei dragi! Mereu va ocupa un loc special in inima mea :*

| GoguMătryx a răspuns:

Atunci cand eram la gradinita si eram pe jos(pe covor) nu stiu ce faceam dar a venit o fata frumoasa si a cazut peste mine Dece? pentru ca fata era frumoasa si pentru ca eram la gradinitawinking

| ruxy9000 a răspuns:

Pai sincer cand am luat locul 2 la festivalul de dans! dc e speciala, pentru ca aveam doar 8 ani cand s-a intamplat