| EleM a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire de-a ta din copilarie? ce o face atat de speciala? [Funda]

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Oh,am atatea amintiri frumoase din copilarie,nu stiu pe care sa ti-o spun thinking Aveam,adica,inca am,un prieten cu care ne jucam, eu si sora mea.Nu stiu ce ne apuca pe noi doua,si il luam la bataie pe baiat,in fiecare zi il bateam, dar el tot venea la noi si striga " fetiliii, hai sa ne jucam ".

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Off amintiri sunt multe, dar cele mai placute sunt cele petrecute alaturi de sora mea, care din pacate nu mai este langa noicryingcryingcrying acele amintiri le pastrez cu sfintenie si vor ramane mult timp in inima mealove strucklove strucklove struck

| D0zzz a răspuns:

Cand mergeam cu mama si tata la mare si ne distram. si cand aveam papagalul meu pe care il invatasem sa stea pe mana.