| ruxybelle a întrebat:

Care este cel mai amuzant lucru pe care l`ai spus spus unui profesor?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Profu de chimie:"Dar ionii de unde provin din apa sau din substanta?"
Tacere.Repeta intrebarea.Nimic.Mai zice o data si unu care abia se trezise face:"Din apa sfintita"laughing

| Ea12345 a răspuns:

Doamna profesoara:,, Anul asta voi iesi la pensie.Mai aveti putin si scapati de mine..."
Eu:,, Nu ne suparam..."laughing

| Klara a răspuns:

Profa de romana: - Aveti intrebari? Hai, ce intrebari aveti?
Eu: - Sasa cai!
( n.r.: intrebarea pentru boboci este...sasa cai ) rolling on the floor
rolling on the floorrolling on the floor

| DEBrown a răspuns:

Pai profesorii mei erau in laboratul de biologie si mancau micilaughing si la ora de chimie am zis sulfura de mici + mustar care se depunelaughing Dragutz

| Farcas a răspuns:

Domnu profesor de geografie ati vazut aseara cum i-au iesit afara tzatzele la aia in direct laughing

| Larette a răspuns:

"O doamna ati innebunit?"

| Gogutzu a răspuns:

Nu prea ne permitem la noi in sc... avem niste profesori rolling eyes
happy

| roberta_7421 a răspuns:

Eram in clasa a 10a si profesorul era in primul an de cand preda. la proful de mate, i-am spus ca are fundul frumos si ca as vrea sa am un prieten cu un fund ca al lui.bineinteles, m-a trimis in banca(ma asculta in fata clasei) si mi-a zis ca am luat 3. a meritat pentru ca toata clasa a inceput a rade si el era rosu la fata.

| →ღ♥•þί†ίк•♥ღ←_5819 a răspuns:

Eu: Doamna va ubesc la maxim...maxim am spus

Profa de engleza: Da si eu

Eu: atunci nu va mai ubesc

Răspuns utilizator avertizat
| cataliniii a răspuns:

Profu de mate:va dau un punct in plus la lucraretongueasa poate aprindeti si pentru mine o lumanarelaughing
eu:daaa la morti!
rolling on the floor

| UnuDoiTreiPatru a răspuns:

Sa va dea dumnezeu nepoti ca mine :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ora de engleza, nu stia un coleg sa scrie un cuvant si a scris ''bad'', si profa a zis ca bad are ea la masina, la placuta de imatriculare, si eu i-am zis la profa daca masina ei e trasa de 2 cairolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca Sunt Insarcinata.