| carmen_8268 a întrebat:

Care este cel mai banal subiect? laughing

Adica. vreau sa scriu pe blog, am scris o gramaa pana acum si nu mai am idei straight face... dati'mi si voi idei.despre lucruri prostesti.
dau funda si cadooou big grinpuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| 1234567890_7534 a răspuns:

Welll despre proopriile talee sentimenteee... uite stiu este o idee banalaaa...gandeste`te ce este plictisealaa si daaa motive de combatere si prevenireee si mai infloresti tuuu:d sper ca nu e asa stupid.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ced cu parul lui perfect si cu haina frumoasa.eu l-am urmarit azi dimineata. si l-am vazut. si place fetele. cu parul maro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au inflorit giocei.

Răspuns utilizator avertizat