| Radu_5773 a întrebat:

Care este cel mai bun banc auzi de tine vreodata? laughing FUNDA

7 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

La ce timp e verbul "tu nu trebuia sa te fi nascut?" Rasspuns:prezervativ imperfect!

| Dean1996 a răspuns:

34. Un tip era somer. Vede un anunt in ziar ca Gradina Zoologica din Baneasa
cauta un ingrijitor.Se prezinta si directorul ii spune:
-Uite domnule cum sta treaba, noua ne-a murit gorila si era un punct de
atractie pentru copii. Pana facem rost de alta, avem nevoie de un om sa se
imbrace in pielea ei si sa se plimbe prin cusca. Ce zici? Te platesc bine.
Tipul accepta si totul e ok.
Dupa o saptamana il cheama directorul si-i spune.
-Daca te urci pe cusca, te cateri si sari prin copaci iti dublez salariul.
Se apuca tipul si incepe sa se agite, sa se catere, sa sara prin copaci si
la un moment dat se rupe o craca si cade in cusca leului. O rupe la fuga strigand ca
disperatul: ajutor, ajutor!
Leul dupa el:
-Taci dracului si nu mai zbiera ca ne concediaza pe amandoi...

| moniii a răspuns:

Un pui de maimuta merge la maicasa si zice mamaaa sunt urat tare urat
sta maicasa un pic si zice lasa mama sa-l vezi pe asta de citeste cum iilaughing)
big grin
scuze nu`i cu intentie asa-i banculhee hee
:*
*.*

| Myssteriusthanlife a răspuns:

laughing buna uite aici mai multe sper sa nu te superi laughing

O fetita se duce la un magazin de animale si intreaba "Va log, aveti iepulasi dlagalasi?". Inima vanzatorului se topeste brusc. Se aseaza pe vine langa fetita, si o intreaba "Vlei un iepulas dlagalas alb, sau unul dlagalas moale si neglu si pufos? Sau poate pe cel dlagalas si maloniu de acolo?". Fetita se inroseste, se leagana putin pe calcaie, isi pune manutele pe genunchi, se apleaca in fata si raspunde in soapta... "Cled ca pe pitonul meu il doale in cul de cale.

Sotia isi intreaba sotul
- Dragule, ce-ti place mai mult la mine: trupul meu perfect, sau fata mea foarte frumoasa?
Sotul raspunde:
- Simtul umorului!

Intr-un azil de nebuni, un agent verifica daca sunt pacienti vindecati.Il cheama pe primul pacient

-spuneti-mi va rog cat face 7 * 7?

se gandeste pacientul si raspunde:

-rosu

Agentul isi da seama ca nu s-a vindecat si il cheama pe al doilea pacient:

-spuneti-mi va rog, cat face 7 * 7?

Socoteste pacientul 5 minute si raspunde:

- verde

Nervos, agentul il cheama pe al treilea pacient si ii pune aceeasi intrebare...cat face 7*7?, la care pacientul se gandeste 10 min si ii raspunde

-49

Bucuros agentul ca este macar un pacient vindecat il intraba:

-dar de unde ai stiut?

- pai am impartit pe rosu la verde

un ofiter de politeie il intreaba pe colegul sau
- ba sti care e capitala germainei?
sta omu sa se gandeasca 10 minute si zice
- paris!
la care colegul lui
- ba ce credeam ca nu sti

Intr-o zi, un reporter s-a dus intr-o padure si a gasit o pestera. Cand sa intre in ea, la intrare putea ingrozitor. In apropiere a vazut un cioban si l-a chemat la el, intrebandu-l de ce pute in pestera aia. Ciobanul i-a raspuns ca este o poveste foarte lunga. Reporterul a spus ca are timp si ciobanul a inceput: "Cica, vezi tu ma nea` reporteru`, era odata o fata de imparat pe care a furat-o un zmeu. Imparatul a spus ca da o juma` de imparatie si fata de sotie celui care o va salva. Si au venit 12 voinici care mai de care, si s-au batut cu zmeul, dar toti au murit. Si a aparut si cel de-al 13-lea razboinic, care l-a batut pe zmeu de nu s-a vazut. Si a salvat fata si au trait multi ani fericiti." La care reporterul intreaba: "Si totusi, de ce pute pestera asta?" Si ciobanul, foarte ofensat, spune: "Ba poate s-o c*c*t un` in ea"

Un politist la o agentie CEC

- Am o suma depusa. Pot s-o scot?

- Desigur, ii raspunde functionara de la ghiseu.

Dupa inmanarea banilor si numararea lor, politistul intreaba:

- Acum pot sa-i depun inapoi?

-!?

- Am vrut doar sa vad daca sunt toti.

AVOCATUL Aceasta astenie grava va afecteaza memoria?
MARTORUL Da
AVOCATUL In ce fel va afecteaza memoria?
MARTORUL Uit
AVOCATUL Uitati? Ne puteti da un exemplu de ceva pe care l-ati uitat?

Un politai interpeleaza un individ beat turta care incearca sa se urce la volanul masinii sale:
- Chiar intentionezi sa sofezi in halul asta?
- N-am de ales. Nu vezi ca nu-s in stare s-o iau pe jos?

ce fac blondele in desert?
sterg praful.))

cum poti ineca o blonda? Pui o oglinda pe fundul piscinei

cam atat pa pa

funda plz?

| Traian a răspuns:

Pe un deal erau 2 vaci. una neagra si una mai incolo big grin

| Kiddu08 a răspuns:

Paii. Intr`o zi iepurasul se hotaraste sa faca clatite, aduna el de prin camara toata faina sh se gandeste ca din faina aceea i`ar iesi vreo 115 clatite.Sta si se gandeste el ca nu are tigaie si zice sa se duca la urs s`o ceara cu imprumut.Pe drum se gandeste ca daca ii cere tigaia ursului o sa-l intrebe ce va face cu ea si daca ii zice ca face clatite trebuie sa-i dea si lui vreo 4. Zice iepurasul : - Macar o sa`mi ramana si mie 11.Mai merge ce mai merge si-a adus aminte ca ursul si-a adus nevasta si copii de la tara si o sa vrea si ei cateva clatite.se gandeste el.-Le dau si la aia 7 clatite si raman cu 4.Mergand el pe drum.cand ajunge la poarta ursului ii vede pe socrii acestuia.si nevrand intra in curtea ursului iar ursul il intreba : Cu ce te pot ajuta iepurasule? Acesta zicandu`i : Stii ceva?! Ma c*c in tigaia ta!

Asta imi place mie cel mai mult, insa nu stiu daca e si cel mai bun`:*

| andreyiopsu a răspuns:

Til zic acum eu:Cum se sterge Adrian Copilu Minune la fund? fuge prin iarba laughing laughing laughing laughing laughing