| Alex1 a întrebat:

Care este cel mai frumos cadou pentru o fata in afara de florii si ciocolata? ma gandeam la o bratara ceva un colier facut de mine

3 răspunsuri:
| bebelotz a răspuns:

Buna, in general cadourile facute cu mana ta sunt mai speciale pentru ca se presupune ca sunt facute din inima si cu "straduinta" ta si sunt mai ok, dar nu cred ca i-ar parerea rau daca i-ai lua si un ceas sau un telefon sau dc nu poate o masina bine asta depinde si de cati bani dispui, oricum orice i-ai lua e bine venit, doar sti vorba aia "calul de dar nu se cauta la dinti". Succes.

| bluelife98 a răspuns:

Un trandafir si o cutie de rafaello /de aia mare) sigur merge

| Suzi_3252 a răspuns:

Pai sunt fata deci...cred ca un parfun sau un colier,bratara si cercei cu initiala ei,hm...un inel,cd cu formatia preferata, sau daca vrei ceva facut de tine, lasa-te purtat de val! Lasa-ti sentimentele sa pluteasca!