| AbcElly a întrebat:

Care este cel mai ieftin HTC?(pretul si numele)batting eyelashes
Funda+Voturi!:*

Răspuns Câştigător
| EdwLo a răspuns:

HTC Wildfire - 240 Euro. Dar nu iti sugerez sa ti-l cumperi. Mai asteapta, altfel ai sa regreti. Asteapta macar sa apara Wildfire S, care vine cu o rezolutie a ecranului mai mare. Si nu te gandi ca tie nu iti foloseste rezolutia mai mare, iti foloseste f. mult. pentru ca aplicatiile, jocurile si altele, sunt in general pentru rezolutii mai mari. Deci asteapta pana apare Wildfire S, btw, sper ca sti ca e un telefon de socializare mai mult. Nu e bun pentru jocuri.

1 răspuns:
| Sanke a răspuns:

Cel mai ieftin este HTC Smart. L-am gasit pe un site cu 650 lei