| junkistul a întrebat:

Care este cel mai naspa trip in care ati intrat vreodata?

1 răspuns:
| fratelen a răspuns:

Cel mai naspa : stateam la calculator si in fata mea, pe pereti urca un lant de argint. cand m-am apropiat sa-l ating, fugea. ma uitam dupa el si vedeam umbre. m-am ridicat sa aprind lumina, simteam ca merg pe nisipuri miscatoare, ma lasau picioarele si cand apasam pe intrerupator simteam ca ma curentez. fix cand am aprins lumina (nu stiu cum de s-a intamplat fix atunci, s-a ars becul) si am inceput sa am halucinatii la modu' : maimute pe pereti, sobolani pe podea.
cel mai frumos, tot in seara aia, dupa 3-4 ore, cand m-am uitat pe geam am vazut ( in fata casei mele este o platforma patrata, destul de mare ) o discoteca pe care dansau dinozauri si alte reptile. doar ca nu era ceva infricosator, totul era colorat, amuzant. al tau?