| zambetcald a întrebat:

Care este cel mai simpatic, cat si cel mai...antipatic profesor la scoala?

2 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Cel mai simpatick este proful de tehnologie :vine cu ochelari d soare in clasa laughing laughing
Cel mai antipatick... thinking aia d geografie.=) m-a scos la tabla si m-a pus sarat unde este Europa.Yo am zis ca este pe harta dar ea a zis ca nu este bine!

| TheCritic a răspuns:

Cel mai simpatic, profesorul de sport pentru ca se oftica atunci cand il bat la tenis(se mai intampla si minuni) si e un profesor de treaba.
Cel mai antipatic e profesorul de geografie cu care intru in conflict la fiecare oralaughing