| Iubescsafiualtfel a întrebat:

Care este codul de securitate la Nokia C3? nu e 12345 straight face am incercat si nu merge...stie cineva cv?straight face va rog puppy dog eyes

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Codul de siguranta din default la Nokia C3 este 12345 sau 1122. Daca nu merge nici unul, te duci la magazinul de unde l-ai cumparat pentru detalii.
Bafta!

| Iubescsafiualtfel explică (pentru neluL):

Chiar nu merge nici unul sad nu stiu ce sa mai fac straight face

| neluL a răspuns (pentru Iubescsafiualtfel):

Te duci la service si il resoftezi! Asta e solutia pentru a rezolva problema; ema!

| Iubescsafiualtfel explică:

Multumesc foarte mult, esti un expert adevarat TPU!