| iepuuurasss a întrebat:

Care este culoarea voastra preferata? daca este ca si a mea primul care raspunde primeste funda :*

Răspuns Câştigător
| Rennata a răspuns:

Turqaz roz mov galben! etc! funda? pleasepuppy dog eyes

14 răspunsuri:
| XalexandraX a răspuns:

Culoarea mea preferata este rosu...dar mai imi place si albastru, mov si negru

| MalinaH a răspuns:

Albastru

| cristiiiiiii a răspuns:

Rosu si albastru

| Mariana2B a răspuns:

Culorile difera de la o persoana la alta no sa gasesti niciodata celeasi culori pentru ca culoriile si felul cum te imbraci te reprezinta si cum fiecare persoana e unica in felul ei mereu o sa fie ceva diferit cel putin o culoare in plus sau minus ale mele sunt rosu,albastru, maro, gri, violet, verde si un pic roz.

| InnocentLoovee a răspuns:

Verde si albastru.

| oana1 a răspuns:

Mov si verde sunt culorile mele preferate

| Zatharra a răspuns:

Portocaliu.Peace!

Răspuns utilizator avertizat
| Rockerul23 a răspuns:

Negru

| d3javw a răspuns:

Acum depinde. daca te referi la electronice telefoane, tablete as alege bineinteles negrul sau la iphone albul dar la haine albastrul si uneori tricouri rosii in general albatrulhappy

| para001 a răspuns:

Rosu
si
verde

| SmartLier a răspuns:

Albastru-negru.

| sтяăiηυŁ a răspuns:

Rosu, Albastru, Negru, Verde, Alb, Mov, ( Roz ), Albastru deschis etc etc.
Funda? please puppy dog eyes

| nicolli987654321 a răspuns:

Culoarea mea preferata este Negru