| JustLittleMe a întrebat:

Care este diferenta intre vlogger si youtuber?

Funda happy

Răspuns Câştigător
| Unicubeii a răspuns:

Vloggerul este persoana care face video-uri, nu neaparat pe YouTube. Iar YouTuber-ul este cel care foloseste frecvent You-tubeul. Funda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea exista diferente. Vlogger-ii sunt prezenti si ei pe YouTube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vlogger e un detinator de video-blog iar un youtuber e un detinator de cont de youtube!(nu prea multe diferente)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vlogger face vlog-uri (vorbeste in fata unei camere). Un youtuber poate fi o persoana care se inregistreaza in timp ce joaca ceva (spre deosebire de vlogger, acestuia nu i se vede fata).

| njohn a răspuns:

Nici o diferenta