| dullcat a răspuns:

Buna.In loc sa faci lumea sa dea click pe tampenii, ca apoi algoritmul sa ofere si la altii astfel de continut inutil, mai bine ai da pe,, Nu recomanda acest canal''.

Daca te uiti la din astea, tot vei primi, tot mai des. laughing Nu stii cum functioneaza Youtube, Facebook etc?

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Glumesti? Cum eu sa ma uit la de astea? Mi-am creat recent un cont nou de YouTube si cand intru pe shorts imi apar aceste porcarii. Am facut un feedback si report la YouTube si sper sa dispara. Eu stiu cum functioneaza YouTube si toate acestea. Nu e nimic greu de stiut dar eu insist ca cei de la YouTube sa faca un pic de regula in aceste canale ca daca continua asa va fi grav rau de tot. Ce folos ca dau nu recomanda acest canal caci din nou apare, am dat si nu ma intereseaza si iar apare, de parca ar fi un virus, si m-am decis s-a sters shorts si sa ma uit normal pe YouTube-ul vechi.