| Alecsadra a întrebat:

Care este fomula probabilitatii?
Nu inversatilaughing

2 răspunsuri:
| ecristinamc a răspuns:

O sa iti dau o formula pe intelesul tau si care este la fel cuformula normala decat ca eu nu voi prescurat pentru a intelege tu:
Formula este:
Nr de cazuri favorabile(supra)impartite la nr de cazuri totale.
'Exemplu.
Intr-o cutie sunt 17 jucarii dintre care 5 papusi si 12 masinute.care este probabilitatae ca atunci ca voi scoate una ea sa fie pappusa?
Scriem 5 supra 17(impartit).
Sper ca ai inteles.
Pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa faci bani evitand interviuri si sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi, iar asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri! Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga incepand de la 75 $ pe saptamana, totul depinde numai de interesul acordat acestui proiect. Tot ce ai nevoie este de un minimum de cunostinte in accesari de site-uri on-line. Totul depinde doar de tine si de cat de mult interes acorzi. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "EASY JOB" pe adresa de e-mail castiganelimitat@gmail.com. Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "EASY JOB". Aceasta este sansa ta! Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti mail-uri petrecandu-ti 3-4 ore pe zi in fata calculatorului. Depinde doar de tine cat de motivat esti si poti castiga si 100-300$/ SAPTAMANA. Trebuie doar sa trimiti un e-mail cu textul "EASY JOB" la adresa castiganelimitat@gmail.com si vei primi toate detaliile necesare inscrierii si participarii la acest proiect!