| Th3ut a întrebat:

Care este id lui jeydon wale big grin sunt fan si as vrea sa stiu id daca are msn nu are nimic

6 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Si mie imi place Jeydon Wale.
Pff...nu stiu, dar poti sa ii cer tu id-ul: http://www.youtube.com/user/jeyyounit11

| diana a răspuns:

Ceri*, pardon.

| Mik3 a răspuns:

Nu mai cauta id la vedete pe net fiindca nu o sa gasesti niciodata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Ceea ce ceri tu este destul de greu de obtinut. Te sfatuiesc sa nu renunti, sa cauti in continuare si sa infrunti raspunsurile rautacioase cu capul sus.Si mie mi-a placut Jeydon. Avand in vedere ca si pe Facebook si pe Twitter si pe YouTube are acelasi user(jeyyounit11)poate e ceva legat de el.

Parerea mea este ca nu are messenger. Ei au ceva gen video chat.

Daca iti place atat de mult, fa-ti un cont pe YouTube, Facebook sau Twitter, cauta-l si vorbeste cu el.

Mult succes si sa ne anunti cand il gasesti!

| bombonicaaa a răspuns:

Buna:*in primul rand nu este imposibil sa ai id unui baiat celebru:*eu am id lui, foloseste yahoo messengerwinkingsi are si web:*daca vrei id lui dai add:yo_sunt_suspect@yahoo.com si til voi da:*

| Maria_Iulia_1997 a răspuns:

Este jeydon_by_jw