| justinp a întrebat:

Care este jucatorul cel mai bun de fotbal din lume la ora actuala
?

195 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Cel mai bun fotbalist din lume Cristiano-Ronaldo/joaca la Manchester-United, este de origine Portugheza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo.asta pana la urmatorul balon de aur.

| want2bMajestic a răspuns:

U ce crezi? toti zic cristiano ronaldo... dar cu timpul se trans si el intr-un porc alergator ca si ronaldinho...eu raman la mutu sau la fosti fotbalisti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tobias...cine are balonul de aur e cel mai un jucator(ca nu il are degeaba)... ce zici tu acolo mutu...mai are mult pana prinde acest trofeu...restul sunt legende.

| Morphix a răspuns:

Sa'ti spun dc.Messi joaca pentru echipa, e adevarat pune multe pase putem spune ca e mai altruist uneori desi ronaldo s-a maturizat in ultimul timp. Dar Messi nu marcheaza ca Ronaldo din toate pozitiile si pentru asta cred ca Ronaldo e mai bun

| Morphix a răspuns:

Cristiano ronaldo

| tukhey23 a răspuns:

Ema adebayorwinking

| calin1 a răspuns:

Cristiano Ronaldo. Logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun fotbalist din lume sa fie clar e ronaldo niciodata leo messi nu merita sincer ale nu sunt driblinguri c face el alea sunt driblinguri de talie antica sa mor eu daca merita ala balonul de aurangryronaldo sal mai ia odata:X:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano ronaldo este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun fotbalist la ora actuala este Cristiano Ronaldo de la Manchester United.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei sa stiti asa christiano ronaldo este cel mai bun jucator din lume sa christiano ronaldo sa castige mereu am sa tin cu el pentru ca christiano ronaldo a luat balonul de aur si este cel mai bun jucator din lume dar echipa manchester unde joaca christiano ronaldo este cea mai buna echipa dupa accea urmeaza ionel messi care este si el destul de bun din echipa barcelona dar sa nu uitam ca astia sunt ccei mai buni jucatori din lume si cele mai bune echipe manchester ronaldo barcelona ionel messi dar cel mai prost jucator din lume si echipa din lume steaua sa uitam de dinamo, rapidul pentru ca astia nu sunt jucatori care au castigat balonul de aur ca, jucatorul christiano ronaldo cand a fost barcelona vs manchester am tinut cu manchester sa castige christiano ronaldo din echipa manchester este pe locul 1 si pe locul 2 barcelona cu jucatorul ionel messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu-i ronaldo i messi din mai multe privintze dar numa uni pot sa isi de seama de ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C.ronaldo e cel mai bun din lume fata de messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi normal cine altulhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai jucator de fotbal e lionel messi, el ia balonul de aur! hai messi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hanry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zlatan ibrahimovici cel mai bun a dat gol in fiecare meci al barcelonei
un jucator plin de energie
cel mai bun swedez
hai zlatan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi
**** ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steven Gerrard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da lionel messi cel mai bun fotbalis la ora actuala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banel nicolita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Messi
2.C.Romanlo
3. Kaka'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronaldinho. O sal mai vezi in meciuri sa vezi cum o sa joace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronaldinho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun fotbalist din luma la ora actuala este Lionel Messi:X care a luat balonul de aur si fifa world player 2009 si CRistiano Ronaldo care da goluri din orice pozitie deci fratzilor cel mai bun e messi al 2 e ronaldo si al 3 este xavi