| justinp a întrebat:

Care este jucatorul cel mai bun de fotbal din lume la ora actuala
?

195 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine sTiE?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi e cel mai bun jucator din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linel Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun jucator din lume este lionel Messi

| Stempay22 a răspuns:

Sunt Multi S sunt : Ronaldinho C.Ronaldo Ibrahimovic Raul Maradona (care a fost )

| WeZz4208 a răspuns:

Messi este cel mai bun fotbalist din lume daca are balonul de aur

| AdyDinamo123 a răspuns:

Frt.ronaldo la ora actuala 2011. este mai bun in canpionat, are 34 de goluri, messi e mai bun in champions lague are `53 goluri.amandoi sunt buni dai in mortii lor

| Cecaterincamaxima a răspuns:

Cel mai bun fotbalist din lume este ronaldinho acum in 2011 ...Numai vorbiti de c.ronaldo ca e certat cu fotbalul! Ronaldinho este de origine braziliana si joaca la flamengo in brazilia! :*

| Cecaterincamaxima a răspuns:

DenissaDeea rolling on the floor))))))! C.ronaldo e papusha.nu ma mir ca iti place de el :*! Ronaldinho e cel mai bun.la ora actuala! si va fi multi ani!

| alexhino a răspuns:

Ce Cristiano Ronaldo ma, ce Mutu ma? C.Ronaldo si Mutu sunt niste rahati in ploaie pe langa Messi! Ole, ole, ole Lionel Messi! Cinste lui!

| motanelu03 a răspuns:

Sa sti ca cristiano ronaldo este cel mai bun jucator din lume

| lilou a răspuns:

Cel mai bun portar cech cel mai bun fundas john terry cel mai bun mijlocas lampard si cel mai bun atacant chicharito

| fotbal00000 a răspuns:

Salut! dupa parerea mea messi este cel mai bun fotbalist la ora actuala...fiecare fotbalist are tehnica lui de joc,nu toti joaca la fel, asa ca degeaba ziceti voi ca, cristiano ronaldo este mai bun...messi joaca in passe si nu suteaza de la mare distanta pentru ca v-am spus.asa e felul lui de a juca. sper ca te-am ajutat.Ciao :X

| Adrian_Roberto_Ghisa_1997 a răspuns:

Cristiano Ronaldo ole ole ole ole ole ole ronaldo e cel mai bun jucator nu din lume din univers.

| Speede_Alex_1993 a răspuns:

Ba oameni buni cei care cred ca Ronaldo e mai bun ca Messi aruncativa de la 10 ma. Cine are ma 3 baloane de aur si face record istoric daca il ia pe al 4-lea? ronaldo nu? prostilor.si inca ceva sa faca ronaldo ce face messi poate doar fuge messi pe langa ei dar nu va putea sa faca asta niciodata ronaldo pentru ca se impiedica de minge.si mai ales da pe langa minge din careu si se impiedica in bicicleta lui ratatilor.Hai Messi! pentru tot deauna!