| cHoCollaTeFllory a întrebat:

Care este mai dragut costumul de baie separat [adica in bucati. sutienul separat de bikini] sau intreg? funda!:*(+vot).

Răspuns Câştigător
| Luvly a răspuns:

Buna!
Pai depinde ce te intereseaza sa faci mai mult laughing
Daca preferi sa inoti mai mult, e ok cel intrec ca nu stai sa iti faci griji cu sutienul... gen : aoleu. sa nu-mi cada.
Daca preferi mai mult sa te bronzezi poti sa il alegi pe acela separa happy
Parerea mea : prefer cele din doua piese... big grin arata mai bine blushing
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| iöиi a răspuns:

Eu am 3 costume de baie 2 cu sutien si bikini si unu intreg. sincer m-am simtit mult mai bine in ala intreg happy

| Luvly a răspuns:

Multumesc pentru apreciere !