| timioros a întrebat:

Care este mai importanta? Dragostea sau Prietenia?

Răspuns Câştigător
| ღChloeeღ a răspuns:

Dragostea dispare cu timpul, prietenia ramane pentru totdeaunawinking

5 răspunsuri:
| MilyHarunto a răspuns:

Eu spun ca prietenia e mult mai importanata mai ales daca stii ca ai prieteni adevarati!

| LoveAgain a răspuns:

Depinde fiecare ce crede si cum vede lucrurile eu as alege dragostea deoarece pers aceea sta cu tine din dragoste ca te iubeste nu profita daca e sincer/a pe cand un prieten intotdauna profita are el ceva al lui si pana la urma prietenia vine si se duce pe cand dragostea merge oriunde si mai ales daca stii sa o tii totul e foarte binewinking

| Yoana a răspuns:

Pentru mine ambele.

| mony_3128 a răspuns:

Iubirea trece prin foc, dar un prieten valoreaza cat greutatea lui in aur. e greu de decis.

| MestecGumă_7409 a răspuns:

Ambele
funda?