| милaя a întrebat:

Care este mai interesant filmul sau cartile la vampires diares? va rog trimitetimi site-urile unde pot gasi toate cartile de la vampires diares! mersi anticipat!

1 răspuns:
| deliutza1234 a răspuns:

Pai, mie mi se pare ca, cartile sunt mai interesante, cartile nu prea poti sa le gasesti pe net, dar le gasesti in cora sau carrefour, la un pret de aproximativ 40 ron....in schimb, serialul il gasesti pe multe site-uri., mie cel mai bun mi se pare,, seriale pe net"., poti sa vezi acolo filmul, dar costa cativa euro pentru 3 luni(un fel de abonament)poti sa vezi inca alte 500 de seriale acolo... fundita?