| Ciprian271 a întrebat:

Care este mancarea care va face sa salivati?

Răspuns Câştigător
| iuliana21 a răspuns:

Ciorba radauteana...papricas de pui cu mamaliguta.sau varza murata castraveti acri si gogonele murate... bunatati...

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nonyyy! Si mie imi plac mult snitelele cu cartofi prajiti love struck. face mami diseara \dancing tongue
Imi mai plac:
-gratarul de pui
-creier pane
-peste pane
-musaca
-pizza

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pizza.Mai ales daca are blat moale.love struck
Si sarmalele facute de mamabig grin

nony
| nony a răspuns:

Ciorba de burta..Snitzele cu catofi prajiti..Sarmalute cu smantana si Ciorba de os..cu maduva drooling

daniela
| daniela a răspuns:

Lazania, ciolan cu fasole, slaninuta afumata

mlm
| mlm a răspuns:

Nu prea ma aflu in astfel de situatii, dar daca ar fi m-ar face sa salivez slanina cu boia afumata cu ceapa.

mlm
| mlm a răspuns:

Scuze era vorba de slanina afumata cu boia, din cauza vitezei de scriere am incrucisat cuvintele.

auran
| auran a răspuns:

Sarmalute cu smantana / ciolan cu varza / capsuni cu frisca

| Andreeagen a răspuns:

Orice mancare care arata bine ma face sa "salivez" mai ales daca e si carnita pe acolo:X mia mia mia

| Swabia a răspuns:

Pizza facuta de matusa! big grinhappy

| eek a răspuns:

Gratarul de piept de puibig grin

| Lumy a răspuns:

Mamaliga cu unt si cu oulove struck si cu branzica fetabig grin

| Babushka a răspuns:

Hmm .sarmale, ciorbitza love struck in special de pui, vitel, fasole si orice mancare condimentata (picant, usturoi.)si cv bun papanasi :X ii ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mie foame ...orice.cand nu? un ecler cu ciocolata e binevenit mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pui foarte bine pregatit cu salata happy
iumy
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cacatul laughing