| anss23 a întrebat:

Care este media de varsta a utilizatorilor acestui site?

Răspuns Câştigător
| cheloo74 a răspuns:

Vad ca toti raspundeti la alta intrebare. Nu s-a intrebat care sunt limitele de varsta pe site. Cred ca media este undeva la 16 ani.

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai.cam 20 de ani.

| Antrax a răspuns:

Pfff pe la ora asta ce inteleg laughing))am crezut ca intrebi cat traiesclaughingutilizatorii acestui sitelaughing

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

10-50

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Ah. Miai facut pofta cu poza ta.laughingbig grin.cam de la 15-30 de ani, in mare]media]

| Sadiss a răspuns:

Nu stiu toate persoanele de pe acest site dar presupun ca sunt persoane intre 10-35 de ani pe site

| Onetwthree a răspuns:

Varsta medie? pai intre 12-40... zic eu! nujtu!

| gemeni6226 a răspuns:

Media cred ca e 25 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
De la minori până la adulți, de la cel mic la cel mare, de la școlar la pensionar, de la un om simplu până la unul cu studii aprofundate, de la cel cu credință până la ateu, de la fată la băiat, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12-14 ani.