| anonim_4396 a întrebat:

Care e media varstei pe acest site? Ce varsta au majoritatea utilizatorilor?

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ca medie de varsta, majoritatea au sub 20 de ani.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sunt şi useri adulţi/maturi : 20, 3 % dintre useri au peste 18 ani :)

Vezi detalii în graficul de la linkul :
http://image.slidesharecdn.com/......-3-638.jpg

Dar, MAJORITATEA sunt "copilaşi" = mai exact 79, 7 % au sub 18 anişori :)

Vezi alte detalii pe Blog, la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4322

Toate cele bune.

| Liviu a răspuns:

Uhm,depinde sunt si pe la 40 45 sau chiar 50. Unii lucreaza pe calculator, in pauza in timp ce bea cafeaua se mai amuza la intrebarile puse de puberi.Alti nu au ce face, CUm sunt eu de pilda, o ard penal la cateva zile sa vad intrebari.Raspund doar la cele care imi starnesc interesu, la unele rad, la altele imi vin sa plang.Pe unii inteleg, pe alti nu. Uneori unele intrebari reusesc sa imi smulga si cateva zambete big grin

| Sociopat a răspuns:

Sub 20 de ani.Sunt si mai mari care in loc sa se relaxeze stau pe TPU si ne ajuta pe noi, mucosii, cu probleme ce pot fi rezolvate cautand pe google sau vorbind cu parintii.

| Latinmoon a răspuns:

Eu am 100 de ani! :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!

Din câte am văzut, media de vârstă e de 13-14 ani.

O zi frumoasă!