| david_5714 a întrebat:

Care este nr. de telefon al lui zack de la zack si cody?

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

In seara asta m-a sunat un numar strain.thinking
si era vocea unui baiat, tanar, avea pana in 20 de ani.si a intrebat de unul costica. i-am zis ca e greseala.sa fi vrut sa te sune pe tine? o fi zack? te cheama costica?

| LoveGivesYouWings a răspuns:

De unde vrei ma nene sa stie cineva din ro apropo si il cheama dilen si chiar daca laiavea... ce ai vb cu el laughing nici macar nu cred ca sti engleza laughing

| DragonFLoW a răspuns:

Ce-mi place raspunsul lui LoVeIsFoRfReE, rad cu lacrimi.
Apropo, ce intrebare e asta?
Ce te-a jignit zack prin tv, si vrei sa te razbuni laughing?

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

0745688908 asta. i nr`...
apropo vezi ca are abonament pe Orange`.
da` ce ti. o facut de vrei nr lui`?
vrei sa. l suni cu nr ascuns?devil
ce rau esti`laughing
d` sa nu. i spui ca ai nr dl mine`
ca se supara pe mine`...
Ok`?
Sper sa-mi dai sh mieo Fundita`happy.

| brunetteee a răspuns:

00000000000000 asta e nr lui )

deci nu chiar nu gandesti laughing cum sa avem noi nr lu zack

chiar crezi ca isi posteaza nr de tel asa p ori unde?laughing)

| nuamPleaca a răspuns:

0760013802 asta ewinking

| sylvie a răspuns:

Sa zicem ca il am eu
si sa presupunem ca ti-ar si raspunde
CE I-AI SPUNE?

| LoveNeverDies a răspuns:

Nici un Vip nu`si da numarul de telefon fanilor laughing poti sa faci rost de o adresa unde poti sa le scrii, numarul i don`t think so smug