| XxinghetzataxX a întrebat:

Care este numele vostru preferat.care ghiceste care e al meu.primeste fundita:X:X

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Tomina.

| AlerimxD a răspuns:

Ai nevoie să ghicim care este numele tău preferat? Asta nu e întrebare! Du-te pe clopotel.
Mie îmi place numele meu, Mirela!
Xoxo.

| LexUTz a răspuns:

Numele meu preferat...vai! laughing

| ConstiintaTa a răspuns:

De baiat:Edy, Emy, Marius, Ionut, Alex, Dragos, Andrei;
De fata:Ema, Ada, Anda, Geo, Irina-numele meuhee hee -, Diana, Alexa, Andra, Madalina, Alexuta
Daca a tau e printre numele astea pot primi fundita?
A sau iti mai dau o serie de nume ca sa vad daca ghicesc sau nubig grin
Ioana, Malina, Andreea, Teo/Teodora, Nicoleta, Maria, Anca, Diandra, Stefania, Marcela, Eliza,

| aliyna a răspuns:

Alexandra.

| BLUEishot a răspuns:

Anca, laughing) octavia, nicole, casandrarolling on the floor, andreea, eliza, getalaughing,

| Angel_4453 a răspuns:

Mie imi place numele Mihaela si Alexandra iar numele tau presupun ca e ori Corina ori Irina nu stiu habar nu am.

| anonima16 a răspuns:

Nume baiat :Sergiu love struck
Nume fata : Gia love struck, Daniela.