| mixilexi a întrebat:

Care este opinia voastra? De ce unii tineri prefera azi celibatul? Care ar fi avantajul lui? Dar dezavantajul? funda celui mai rapid si corect raspuns >big grin

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Vor sa aiba libertate sa faca sex la greu cu ce prinde in cale, unii stiu ca casnicia nu mai are rost din cauza infidelitatii si multe relatii se destrama dupa cativa ani, dezavantajul e ca ramane singur si i-e cam greu cu mancarea, spalat, calcat, curatenie, cumparaturi, etc. Daca viata e un rahat asta e, suportam (cei care raman celibati) iar cine se insoara se plange ca la inselat muierea sau barbatul.