| justme241 a întrebat:

Care este părerea voastră despre?
https://thatstoryteller.wixsite.com/site
citi-ți câteva dintre povești si după formați-va opiniile corecte. Aveți sugestii cam ce ar mai trebui?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu ma asteptam la alt raspuns. Ai cerut pareri. Ti am oferit o parere, dar nu a fost pe placut tau si nu iti convine. Nu esti prima persoana care cere pareri dar se astepata doar la aprobari. Surpriza. Si da, saptamanal cineva pune un link la un blog asemanator

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inca un blog in miile de bloguri dramatice si filosofice, povesti fara rost. Absolut nimic interesant pentru nimeni.

| justme241 explică (pentru suntserios):

@suntserios, nu esti serios esti sec/a.

| justme241 explică (pentru suntserios):

Tot respectul meu!

| suntserios a răspuns (pentru justme241):

Nici nu ma asteptam la alt raspuns. Ai cerut pareri. Ti am oferit o parere, dar nu a fost pe placut tau si nu iti convine. Nu esti prima persoana care cere pareri dar se astepata doar la aprobari. Surpriza. Si da, saptamanal cineva pune un link la un blog asemanator