| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi schimb parola de la mess si cum imi fac o noua adresa de messinger? Fundoi grăsun!laughing

Răspuns Câştigător
| Skeletonized a răspuns:

Deci...
Ca sa schimbi parola:
Te loghezi... undeva sus (deasupra avatarului)Messenger --> My Account Info: te loghezi acolo whistling si dupa ce apesi butonul "Sing in" se deschide o pagina noua: acolo sub "Sign-In and Security" exista optiunea "Change password" si de aici cred ca te descurcihee hee
Ca sa iti faci un id nou:
Inainte sa te loghezi, jos de tot... scrie "Get a new Yahoo ID!" click acolo si cred ca te descurciwinking
Bafta! big grin

6 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Intri pe messenger dai sus unde scrie tot messenger la my accout info, te trimite pe un site bagi parola ta acolo, si intri pe alt site te trimit ei si scrie putin mai jos Change your password dai acolo scrii prima oara vechea parola si e doua ori pe cea noua.

Ca sa faci un id nou:dai la get a new yahoo si te trimite pe un site scrii acolo numele parola id o sa vezi tu si daca nu stii cosul postal este 160000. Mai bagi acolo un cod unde este negru niste litere scrii ce vezi acolo daca e cu litera mare cu litera mare scrii. Pe urma dai ok sau ce scrie p'acolo si gataa.

Daca nu ai scris corect codul ala o sa itio dea altul si trebuie sa scrii din nou parola.

| adi4ever a răspuns:

Dai sus unde scrie messenger la my accout info, te trimite pe un site bagi parola ta acolo, si intri pe alt site te trimit ei si scrie putin mai jos Change your password dai acolo scrii prima oara vechea parola si e doua ori pe cea noua.

Pentru o noua adresa de messenger de aia colo la Get a new Yahoo Id si completezi alea care iti vor aparea

| raluca0306 a răspuns:

Pai parola ti-o schimbi intrand la mail si este acolo hi, si numele tau si apesi si iti apare profile contacts si acount info si apesi pe acount info dupa ce ai apasat iti apare adresa ta de mail si parola care trebuie'[ sa o scrii o scrii si dupa aia dai sign in apoi iti apare o pagina cu mai multe optiuni si dai change your password si apoi iti da sa scrii parola ta si apoi sa scrii parola ta noua adica care vrei>big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand dai click pe pictograma de la yahoo messenger, putin mai joc scrie: get a new yahoo! id. Dai click si completezi pagina ce-ti apare.
Despre parola, nu stiu sa-ti spun exact pasii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum