| anonim_4396 a întrebat:

Care este prețul pe care l-ai cheltui pe o pereche de adidasi?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Max 400 lei.
Max 600lei dacă sunt pentru alergat. Acolo e nevoie de calitate pentru protectia picioarelor.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

200 de lei.Costul de productie este mult mai mic oricum, iar oamenii care ii fac sunt platiti mizerabil, dar important e ca porti incaltaminte de firma.NOT.

Daca te referi la pantofi sport, atunci spune-le asa, fiindca adidasi nu exista ca termen general. Eventual poti zice asa la incaltamintea sport Adidas.

| Hyperion7 a răspuns:

Maxim 300 de lei, motivul:Oricum sunt făcuți să se degradeze in timp și nu are rost sa dai foarte multi bani pe incaltari că oricum se strica, că e vorba de o pereche la 100 sau 900-1000 de lei, la un moment dat tot se vor uza.
Doar că na, cei mai scumpi vor fi puțin mai calitativi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Max 200 și ceva. În primul rand trebuie sa fie rezistenți!