| EllenaEll a întrebat:

Care este procedeul de inscriere la liceu, de ce acte am nevoie si pana pe ce data trebuie sa depun actele? Inainte sau dupa examene? -fundita :*

2 răspunsuri:
| IForgotMyNameAgain a răspuns:

O sa ti se spuna la scoala exact de ce acte ai nevoie. Copia dupa buletin si certificatul de nastere trebuie sa fie legalizate. Te inscri dupa examen. De la scoala ti se va da o foaie cu medile din 5-8 si notele de la examen. Data exacta si se va spune la scoala. Sper ca te-am ajutat :* Sa-mi zici daca mai e ceva happy

| EllenaEll explică (pentru IForgotMyNameAgain):

Daca ultimul examen este pe 25 iulie, cam pe ce data va fi totul ok? adica acte depuse si eu inscrisa si tot laughing