| madDa_1471 a întrebat:

Care este sportu' tau preferat?:X

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

DormiTHul love struck Il aDHoooorlove struck laughing.
zzzzzzzz

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Inotulbig grin
Imi place foarte mult sa inotlove struckInca de cand eram mica am avut pasiunea astabig grin

| Marii a răspuns:

Sportul MHEU preferat e inotul, si la fel ca oz dupa ce ies incep sa mananc, si handbalul.

| oz a răspuns:

Inotul... cel mai sanatos...problema e ca... dupa ce inot 2 ore...mananc frigiderul cu totul...

| Gabystelistu95 a răspuns:

Fotbal si inot.

| Cryssy a răspuns:

Inotul. love struck Este singurul care imi place. Si e foarte sanatos. happy

| Aly07 a răspuns:

Depinde la ce te referi rolling on the floor. Imi plac toate pozitiile...
de dat la cos la ce te gandeai, imi place baschetul.

| deejayra a răspuns:

Tenisul de masa si biliardulbig grin

| Paris a răspuns:

E secret laughing

| Orannginna a răspuns:

Handballul. happy

| Kidu a răspuns:

BaskeTHulhappy

| BabyPink a răspuns:

Handball, inot, tenis de masa, volei si cred ca ar mai fi cateva happy

| faranume a răspuns:

Somnullove struck...Nu prea le am cu sportulphbbbbt

| Adolescentul a răspuns:

tongue Ufff sincer fac sala de 3 anii deci pot spune ca cel mai iubit sport pe care il practic este culturismultongue

| andreimicutu a răspuns:

Voley fac de 2 ani, handbal am facut jumate de an, tenis de masa joc de 5 ani dar sportul meu preferat e...inotul.

| dean a răspuns:

Viteza, glumeam, inotul cel mai preferat si joggingul - circulatia sangelui creste in acelasi timp cu bataile inimii, pa!

| vykkusor a răspuns:

Dansul si innotul.

| Közmyn17 a răspuns:

Voley-ul masculin...

| Rosalie_9695 a răspuns:

Handbalul, tenisul de camp si tenisul de masa :d
love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halbere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aikido si ciclism tongue

| yodeiutza96 a răspuns:

Tenisul si de camp si de masahee hee si inotul :d :Xlove struck:X

| KiKiii a răspuns:

Baschet love struck
al tau?smug